брачен пар

Пронајдени се 7 резултати на тема „брачен пар“
Занимливости

ОБИДЕТЕ СЕ ДА ГИ ЗАДРЖИТЕ СОЛЗИТЕ: Чекал цели 9 месеци за да ја види својата сопруга, а потоа дојде и тој емотивен момент (ВИДЕО)

Постар господин од Италија дојде во болница со букет рози за да ја посети сопругата по долго време. Кога го однесоа кај неа и кога ја...
Вести

Биле на одмор во Занзибар, па се вратиле во Македонија со коронавирус- ќе се испитува дали брачен пар е заразен со јужноафриканскиот сој

Дали по Британскиот на повидок е присуство и на Јужноафриканскиот сој на Корона вирусот, во Македонија откако 65 годишен битолчанец,...