ботокс

Пронајдени се 15 резултати на тема „ботокс“
Познати

Српската пејачка со македонско потекло е силна како лавица – докторот и заби игла во лицето, а таа повеќе не може да крие што се случува (ФОТО)

Фолк пејачката Гоца Божиновска (57) која има македонско потекло е позната како пејачка која води сметка многу за својот изглед. Таа на...
Познати

Атрактивната Ана повторно направи интервенција: Има само 27 години, а еве што не престанува да прави (ФОТО)

Атрактивната Ана Корач, поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга“, не крие дека имала бројни интервенции на лицето и телото, благодарение...
Познати

Беше една од најприродните убавици, но не му одолеа на ботоксот: Сандра Булок има 54 години и ниту една брчка (ФОТО)

Актерката Сандра Булок оваа година наполни 54 години, а сега покажа дека нема ниту една брчка на лицето. Една од најомилените глумици...