Борис Бекер

Пронајдени се 10 резултати на тема „Борис Бекер“
Познати

Славниот тенисер има нова девојка: Кога ќе ја видите ќе сфатите зошто за нејзиниот изглед зборуваат сите, многу личи на… (ФОТО)

Познатиот поранешен тенисер Борис Бекер (51) се заљуби во Лајла Пауел (31). Кај убавицата, на прв поглед, нема ништо чудно. Но, таа е копија...
Познати

Топлес новогодишна честитка од поранешната сопруга на Борис Бекер- откако се разведе мажите ги лови речиси гола (ФОТО)

Се чини дека поранешната сопруга на Борис Бекер, Лили потполно се ослободи по разводот. Судејќи по нејзините последни фотографии на...