бомба заев

Пронајдени се 10 резултати на тема „бомба заев“
Вести

Експертите едногласни: Диригентот Заев три години го „траскал“ судството и обвинителството, одговорност мора да има!

Јавноста веќе трет ден е во неверица од неверојатната спрега помеѓу поранешниот премиер Зоран Заев со претседателот на Врховниот суд...
Вести

Мицкоски: Заев е правдоубиец, ова не е европската иднина која ја ветуваше туку приказна на мафијата желна за пари и власт

Зоран Заев и пукаше во чело на правдата. Заев е правдоубиецот во Република Македонија. Во исто време слушнавме лицемерие, надменост,...
Вести

Каракамишева-Јовановска: „Бомбата“ за Заев е само обелоденување на јавната тајна дека тој диригира со судството и обвинителството!

Најновиот аудио запис и транскрипт што вчера беше објавен од страна на Антонио Милошоски е само обелоденување на јавната тајна што...
Вести

Монструозно: Заев договарал пресуди: ”Ако не се договориме преку СЈО да паднат случаите трас трас ќе има одлука на Врховен”

Погледнете што договарал Зоран Заев со Јово Вангеловски. Како екс премиерот ја менаџирал Катица Јанева. Што се случвувало изминатите...
Вести

Слушнете како главата на рекетот Заев ја погребува правната држава и Врховен суд: Сум се договорил со Јово, ние сме блиски… (ВИДЕО)

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио, Милошоски објави аудио „бомба“ во која се слуша како екс премиерот Зоран Заев директно се меша во...
Вести

Експлодира аудио бомба за мафијата:”Договорено е паѓаат случаите, Катица знае, Врховен суд ќе донесе одлука, без Заев не се може”

Пратеникот Антонио Милошоски денес од седиштето на ВМРО-ДПМНЕ објави нова аудио бомба од која може да се слушне гласот на Зоран Заев...