боксирач

Пронајдени се 4 резултати на тема „боксирач“
Хроника

Приведен 18 годишник од Тетово: Кај него полицијата нашла боксирач, лицето немало ни документи за идентификација

На 23.02.2022 околу 00.20 часот во централното подрачје на Тетово, полициски службеници на СВР Тетово го привеле 18-годишниот тетовец В.Л., кој...