боксер

Пронајдени се 8 резултати на тема „боксер“
Познати

Боксерската легенда знае да ужива: Мејведер на одмор на Бахамите, а кога ќе ги видите неговите три девојки ќе се „онесвестите“

Боксерската легенда Флојд Мејведер е познат по тоа што ги сака парите, но и знае да ужива во животот. Мејведер реши да замине на одмор...