бојана родиќ

Пронајдени се 58 резултати на тема „бојана родиќ“
Познати

Семејството Родиќ ја реновираше куќата од темел – луксузни лустери насекаде, овие детали ги има како кај Цеца на Дедиње, повеќе ништо не е исто! (ФОТО)

Богдана Родиќ, сопругата на Вељко Ражнатовиќ како и нејзината сестра Бојана, партнерката на Мирко Шијан пред да се омажат живееја во...
Познати

Сестрите Родиќ објавија прва фотографија од својот татко откако доживеа голема несреќа – еден детаљ речиси не можеше да се сокрие, сите се загрижени

Бојана Родиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија од својот татко и предизвика лавина на коментари. Имено таа објави прва...
Познати

Ова не го оечкуваше никој, а најмалку Бојана – Мирко Шијан ги остави сите во неверување од тоа што и го направи на неа на Новата година (ФОТО)

Синот на пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шијан на новогодишната ноќ ја запроси Бојана Родиќ со која има син. Мирко со музика и трубачи...
Познати

Мирко и Бојана го крстија синот – прославата како од бајките, насекаде балони, а младата мајка со фустан кој е вистински хит на девојките (ФОТО)

Бојана Родиќ и Мирко Шијан го крстија својот наследник Зоран кој го доби името по покојниот татко на синот на познатата српска пејачка...
Познати

ШИЈАН СО ШИШЕТО ВО РАКА! Мирко и Бојана се опуштаат во ноќни клубови – додека бебето спие, младата мајка со вино во рака! (ФОТО)

Младата манекенка Бојана Родиќ и нејзиниот партнер Мирко Шијан неодамна добија дете – син на кој му го дадоа името Зоран, по таткото...
Познати

И третата од сестрите Родиќ во врска со син на позната српска пејачка – следбениците во неверување, не си одговараат еден со друг (ФОТО)

Пејачката Злата Петровиќ за прв пат се огласи за српските медиуми по гласините дека нејзиниот син Јован Пејиќ е во врска со третата...
Познати

„Татин господин“: Синот на пејачката со македонско потекло објави неочекувана фотографија од синот, двајцата се речиси копија еден на друг

Мирко Шијан, синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска максимално е посветен на своето семејство, а често споделува...
Познати

Мирко Шијан донесе конечна одлука, а пејачката го поддржа во тоа – Бојана Родиќ повеќе не смее да го прави ова! (ФОТО)

Синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска, Мирко Шијан е во големи проблеми со својата девојка. Имено Бојана Родиќ...
Познати

Бабата Гоца Божиновска го држи внукот во прегратка – Бојана Родиќ сподели фотографија од пејачката, нивниот дом е како од бајките

Пејачката Гоца Божиновска стана баба пред неколку недели кога нејзиниот син Мирко стана татко. Откако парот објавуваше фотографии...
Познати

Преслатко бебе, уште посладок детаљ на него – Бојана Родиќ го покажа синот, оваа сличност со неговиот татко е повеќе од евидентна (ФОТО)

Бојана Родиќ, снаата на српската пејачка Гоца Божиновска објави прва фотографија со наследникот Зоран Шијан. Синот на пејачката и Бојана...
Познати

Гордата тетка позираше со синот на Мирко Шијан – сестрата на Бојана не се одвојува од внукот, веднаш го сподели со следбениците (ФОТО)

Бојана Родиќ и Мирко Шијан станаа родители на машко бебе минатата недела, а на бебето името му го дадоа Зоран. Овој пат најблиските во...
Познати

Мирко ја оставил девојката кога ја здогледал Бојана: Поранешната на Шијан е копија на Родиќ, во бикини е вистинска с*кс бомба (ФОТО)

Мирко Шијан и Бојана Родиќ го добија своето прво дете на кое му го дадоа името Зоран, а пред убавата Бојана, Шијан беше во врска со вистинска...
Познати

Го прослави раѓањето на внукот: Снаата на Цеца блескаше во најкратко мини здолниште до сега и пиеше на екс без престан (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана вчера го прославуваше раѓањето на своето внуче од сестрата Бојана Родиќ, а нејзината сестра...
Познати

Се роди нејзиниот втор внук: Еве како третата сестра на Бојана и Богдана го дочека моментот, сподели и фотографија од ново печената мајка

Бојана Родиќ и Мирко Шијан денеска станаа родители на момче, а сестрата на Бојана сподели како го прославува раѓањето на вториот внук,...
Познати

Откако домот им беше завиен во црно, време е за прослава: Се породи Бојана Родиќ, пејачката со македонско потекло стана баба (ФОТО)

Синот на пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шијан и неговата избраничка Бојана Родиќ го добија своето прво дете, синот Зоран Шијан. Тие...