бојан маровиќ

Пронајдени се 5 резултати на тема „бојан маровиќ“
Познати

КОГА ГО СПУШТАВ КОВЧЕГОТ ВО ЗЕМЈА, ЗАКОПАВ ДЕЛ ОД МЕНЕ – самоубиството во семејството на Бојан Маровиќ му го завил целиот живот во црно

Пејачот Бојан Маровиќ стекна голема популарност на многу млада возраст, а публиката ги обожава неговите песни и гласот со кој ги освои...
Вести

И регионалните ѕвезди против уривањето на „Универзална сала“: Бојан Маровиќ – „Ве молам, не уривајте ја… душата ме заболе кога слушнав дека ќе биде претворена во парк!“

Реакциите околу „бизнис плановите“ на урбаната мафија поддржана од идејата на градската власт и скопскиот градоначалник Петре Шилегов...