богдана родиќ

Пронајдени се 19 резултати на тема „богдана родиќ“
Познати

Цеца го смислила овој детаљ за свадбата на синот- кога им предложила на Богдана и Вељко останала во неверување од нивната реакција

Богдана Родиќ и Вељко Ражнатовиќ ќе се венчаат на 24 ноември а истиот ден ќе се одржи и свадбата во еден белградски луксузен ресторан. Како...
Познати

Снаата на Цеца ќе прави моминска вечер- ќе се изненадите кога ќе дознаете кој ја организира оваа забава на Богдана Родиќ

За помалку од еден месец синот на Цеца и неговата избраничка Богдана Родиќ ќе стапат во брак на свадба која се очекува да биде една од...
Познати

Снаата на Цеца не мирува иако е бремена- кога ќе видите каква машина вози од семејната гаража на пејачката се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Пред неколку денови јавноста дозна за подновата во семејството на пејачката Цеца Ражнатовиќ. Имено нејзиниот син и снаа кој ќе се венчаат...
Познати

Сите ги потсетува на Цеца, па лесно донеле одлука: Оваа Пејачката од „Ѕвездите на Гранд“ ќе пее на свадбата на Вељко и Богдана (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ ќе се венчаат на 24 ноември идниот месец во еден од најпознатите хотели во Белград. Додека на големо...
Познати

Вељко ќе се жени во униформата на Аркан, а тоа што ќе го носи Богдана нема никого да остави рамнодушен (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ за еден месец ќе стапнат на лудиот камен, па на големо ја подготвуваат свадбата, која ќе се одвива според...
Познати

Цеца во паника, немаат многу време околу подготовките: Вчера открија дека ќе станат родители, денес закажаа свадба- еве кога

Вељко Ражнатовиќ откако вчера во јавноста откри дека ќе стане татко и го чека своето прво дете со Богдана Родиќ, по ова се огласија и...
Познати

Вељко и Богдана се снимаа во базен- вниманието ќе ви го одземат последните секунди и тоа што прави парот во вода (ВИДЕО)

Синот на фолк пејачката Цеца речиси ужива во благодетите во животот создадени од својата мајка. Вељко додека нема тренинзи покажа како...
Познати

Вељко во живо ја шокираше српската нација: Откри детали од венчавката со Богдана, а ова го криеле долго од Цеца (ВИДЕО)

Боксерот Вељко Ражнатовиќ кој е син на пејачката Цеца наскоро ќе застане на лудиот камен со неговата свршеница Богдана Родиќ. Тој во...
Познати

Луксуз на секаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството (ФОТО)

Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано...
Познати

Вељко откри чуден ритуал пред мечевите- еве што мора да му направи свршеницата Богдана пред секој негов боксерски меч

Синот на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ при едно гостување во утринска програма каде зборуваше за своите боксерски мечеви откри кој ритуал...
Познати

Снаата на Цеца сите ја знаете, но кога ќе ги видите нејзините две сестри во бикини ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Неодамна, Богдана Родиќ се пресели од семејната куќа во Тител кај младиот Вељко Ражнатовиќ. Откако Вељко ја веи неговата понежна половин,...
Познати

Вреди цело богатство: Цеца се пофали со огромниот свршенички прстен на Богдана, а кога ќе видите што и подари пејачката ќе занемете

Синот на Цеца конечно и стави прстен на својата долгогодишна девојка Богдана Родиќ. Цеца веднаш се пофали на својот профил на Инстаграм...