богдана ражнатовиќ

Пронајдени се 39 резултати на тема „богдана ражнатовиќ“
Познати

СЕ СОБЛЕЧЕ ВО БИКИНИ, А ВО ОВОЈ ДЕТАЉ ЌЕ ГЛЕДАТЕ БЕЗ ПРЕСТАН – сестрата на Богдана Ражнатовиќ можно ли е да изгледа вака по две родени деца? (ФОТО)

Иако зад себе има две породувања, а другиот не беше толку од дамна, снаата на пејачката Гоца Божиновска и сестра на Богдана Ражнатовиќ...
Познати

И ВИЕ ЌЕ ГЛЕДАТЕ ВО НЕЈЗИНИОТ СТОМАК И КОЖА – снаата на Цеца се породи пред неколку месеци, а во бикини е најозборуваната личност за неколку часа! (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана важи за една од најубавите жени на нашите простори, а кога на себе има минимално парче облека...
Познати

Вељко и Богдана заминаа на одмор – откако синот на Цеца позираше пред овој објект, лавината на коментари само се нижеше, пејачката сигурно има што да каже!

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ заедно со својата сопруга Богдана уживаат на својот заслужен одмор каде друштво им прават пријателите. Вељко...
Познати

Болката е неподнослива: Богдана не може да застане на нозе по породувањето, сите се со неа, најтешко му е на Вељко!

Вонредна состојба во семејството Ражнатовиќ! Малиот Крстан ги маѓепса сите, а тато Вељко беше надвор од себе од среќа. На бебето му менува...
Познати

Цеца ја откри Богдана – ја фотографираше додека се возеа во автомобилот, па сите видоа каква трудница е нејзината снаа со „стомак до заби“ (ФОТО)

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ му е голема поддршка на синот Вељко во неговиот приватен и професионален живот. Така беше и вчера...
Познати

„Го одбив, бидејќи знаев каков е“ – Богдана откри како започнала љубовта со Вељко, а кога ќе дознаете кој ги наместил сè ќе ви стане јасно

Богдана и Вељко Ражнатовиќ од почетокот на врската уживаат во голема љубов која не ја кријат, а бракот и раѓањето на нивниот син Жељко...
Познати

ЦЕЦА ГО ОТКРИ ТЕРМИНОТ НА БОГДАНА – вториот внук на пејачката пристигнува на денот кој е од големо значење за семејството, ќе им се исполни ли желбата?

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ откри кога бил терминот за породување на Богдана за време на вечерата со нејзините блиски пријатели. Имено,...
Познати

БРОИ СИТНО ДО ПОРОДУВАЊЕТО – Богдана објави видео како мрда малото бебе во стомакот, името кое ќе го носи внукот на Цеца е со големо значење за семејството! (ВИДЕО)

Богдана и Вељко Ражнатовиќ наскоро ќе станат родеители по вторпат и ќе добијат уште еден син, кој како што веќе беше откриено, ќе...
Познати

Вака Богдана Ражнатовиќ и честиташе на својата сестра по раѓањето на второто дете – Мирко Шијан веднаш ја сподели објавата (ФОТО)

Честитките во домот на Бојана и Мирко Шијан пристигнуваат од час на час, а на ред дојде и нејзината сестра Богдана Ражнатовиќ која...
Познати

СЕ СЛАВИ ВО ДОМОТ НА СРПСКАТА ПЕЈАЧКА СО МАКЕДОНСКО ПОТЕКЛО – се породи сестрата на Богдана Ражнатовиќ, името со силна симболика кое ги штити децата од ова!

Српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска стана баба по втор пат. Сопругата на Мирко Шијан, Бојана Родиќ се породила...
Познати

Од тоа што го добија за Нова година ќе подзинат пејачките – внуците на Цеца и Гоца Божиновска од родителите на Богдана и Бојан го добија ова! (ФОТО)

Мајката и таткото на Богдана Родиќ вчера им приредија новогодишно изнанадување на своите внуци Жељко и Зоран. Бабата и дедото од...
Познати

„Колку убава сопруга имам“ – Вељко не се воздржа и сподели фотографија од бремената Богдана, нејзиниот стомак веќе расте (ФОТО)

Боксерот Вељко Ражнатовиќ неодамна сподели со своите следбеници на Инстаграм дека тој и неговата сопруга Богдана очекуваат син, на...
Познати

НИ НА СОН НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ – снаата на Цеца ја оставила спортската кариера и си го сменила личниот опис откако е со Вељко (ФОТО)

Богдана Ражнатовиќ, сопругата на боксерот Вељко Ражнатовиќ повторно е бремена и на свет ќе донесе уште еден син. Парот го има синот Жељко...
Македонија

НА БОГДАНА НЕМА ДА И БИДЕ ДОБРО: Вељко Ражнатовиќ откри колку деца би сакал да има, познати и деталите за бременоста на неговата сопруга

Вељко Ражнатовиќ во последните години се повлече од јавниот живот и се посвети на семејниот живот. Не крие дека вистинската среќа ја...
Познати

Бикини кое буквално ги излуди сите – снаата на Цеца уловена како ужива на плажа, а немирните гради едвај ги собра во костимот (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, а воедно и снаа на Цеца, Богдана Ражнатовиќ многу води сметка за својот изглед, а доказ се и последните...
Познати

ХИТ ОГЛАС: Се продава поканата за свадбата на Вељко и Богдана, еден детаљ со силна симболика е пресуден за да ја купат многумина (ФОТО)

За свадбата на Вељко и Богдана и ден денес се зборува насекаде во регионот, а сега на еден српски сајт за продажба на различни работи...