бмв

Пронајдени се 30 резултати на тема „бмв“
Хроника

Дошол кај нив дома за да купи „БМВ“, им оставил капар, а со новиот автомобил заминал да го донесе остатокот од парите – не се појавил!

На 15.04.2021 во 20.00 часот во Полициската станица Драчево, 24-годишна жена од Скопје пријавила дека била измамена од К.Н. од Скопје. Според пријавеното,...