блерим ахмеди

Пронајдени се 3 резултати на тема „блерим ахмеди“
Вести

Организаторот на протестите во Тетово беше уапсен додека давал интервју за телевизијата „Клан Косово“

Осумдневен притвор му е определен на Блерим Ахмеди од Тетово, откако во петокот беше уапсен додека даваше интервју за косовската телевизија...
Вести

Ова е моментот кога дваесетина полицајци упаднаа во кафуле и го уапсија организаторот на вчерашните протестите во Тетово (ВИДЕО)

Дваесетина полицајци во кафуле го Тетово го уапсија организаторот на вчерашните протести во Тетово Блерим Ахмеди. Како што може да...