бизниси

Пронајдени се 4 резултати на тема „бизниси“
Вести

Кои се луѓето со кои Заев во Малта имал тајни средби за бизниси – премиерот Мускат кој падна за криминал и Али Гафур тајкун на црните пари на Гадафи

Пред два дена албанските медиуми отворија нова афера која следеше по низата скандали во Малта. Тие пишуваат за постоење на тајни средби...