билјана беличанец

Пронајдени се 19 резултати на тема „билјана беличанец“
Вести

ПОЧИВАЈ ВО МИР БИЛЈАНА: Ќе те помниме како актерка со непроценлив талент, успешен градоначалник, врвен професионалец

Актерката и поранешна градоначалничка на општина Кисела Водa, Билјана Беличанец синоќа е пронајдена мртва во својот дом. Била пронајдена...