билал касами

Пронајдени се 37 резултати на тема „билал касами“
Вести

Касами: Власта не може да зборува за дигитализација во образованието, а нема обезбедено 35.000 книги во основните училишта во Тетово

На учениците од основните училишта во Тетово им фалат 35.000 книги, вели градоначалникот на Општина Тетово Билал Касами во вечерашното...