Бил Гејтс

Пронајдени се 57 резултати на тема „Бил Гејтс“
Познати

Интервју на Бил Гејтс за Си-Ен-Ен – еве што открива за дружбата со педофилот Епстин, како и за разводот со Мелинда

Бил Гејтс призна дека направил огромна грешка со тоа што се дружел со Џефри Епстин… Во интервју за Си-Ен-Ен, тој откри дека биле на неколку...