бидермаер

Пронајдени се 12 резултати на тема „бидермаер“
Занимливости

Она кога пијана другарка на невестата се фрла по бидермаерот на свадба: „Ќе се омажиш ОК е“ (ХИТ ВИДЕО)

На свадбените прослави особено оние на Балканот секогаш има по некој интересен лик кој е поднапиен, весела сваќа, роднина од трето колено...
Познати

Ќерката на познатиот пејач го фати бидермаерот на свадбата кај Пријовиќ- еве како таа ја сподели радосната вест (ФОТО)

Откако вчера целиот Балкан зборуваше за свадбата за која дозна речиси половина свет, денеска во центарот на вниманието се најде и ќерката...