без шминка

Пронајдени се 16 резултати на тема „без шминка“
Познати

Ретко можете да ја видите во ова издание: Брунцлик го покажа лицето без шминка, два пати ќе се размислите дали е пејачката (ФОТО)

Зорица Брунцлик важи за една од најпознатите српски пејачки, но и една од најуспешните пејачки на народна музика. Веќе со години наназад...
Познати

Милица Тодоровиќ без трошка шминка! Покажа како навистина изгледа без шминка, многумина беа изненадени – коментарите само пристигнуваат (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е постојано активна на социјалните мрежи, а покрај сликите во кои е во уредно издание, како што налага работата,...
Познати

Лице како на млада девојка – Неда Украден позираше без грам шминка на 70 години, фановите не им веруваат на сопствените очи (ФОТО)

Пејачката Неда Украден оваа пролет со полна пареа започна да се подготвува за летото и повторно да заблеска во бикини на плажа. Таа е...
Познати

Фановите со години живееле во заблуда: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ сподели фотографија без грам шминка на себе

Познатата српска водителка на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најзгодните водителки пред малите екрани. Доказ...
Познати

Српската пејачка сподели селфи од плажа без шминка- фановите ги триеја очите од глетката која не е за верување (ФОТО)

Српската пејачка Сара Јовановиќ попозната како Сара Јо ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм откако сподели фотографија во потполно...
Познати

Зимоска ја осудија поради изгледот, а пролетта реши да го смени животот од корен- по оваа фотографија на Ана Николиќ лудуваат фановите

Српската пејачка Ана Николиќ на својот Инстаграм профил објави невообичаена фотографија на која уште еднаш ги демантираше шпекулациите...
Познати

Фановите збунети ја запрашаа од каде ја добила храброста: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се појави без грам шминка (ФОТО

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најпровокативните и сексапилни ТВ лица на малите екрани. Водителката...
Познати

Без шминка и без филтри нема да ја препознаете: Рада Манојловиќ во сосема природно издание ќе ве остави без зборови (ФОТО)

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ е во врска со нејзиниот колега Харис Берковиќ, а пејачката на социјалните мрежи често објавува...