Бергузар Корел

Пронајдени се 9 резултати на тема „Бергузар Корел“
Познати

Турскиот актер својата бремена сопруга ја оставил поради Шехерезад, а таа во знак на одмазда го абортирала нивното бебе

Турскиот актер Халит Ергенџ (49) и актерката Бергузар Корел, срцата на публиката ги освоија како пар во популарната серија „1001 ноќ“,...
Познати

Шехерезад покажа како изгледа нејзиното тело по бременоста: Се пошегува на сметка на вишокот килограмии и стриите (ФОТО)

Бергузар Корел се гордее со сите стрии и целулитот кои ѝ ги подари мајчинството. Турската актерка сподели фотографии на кои позира во...