бербер

Пронајдени се 6 резултати на тема „бербер“
Живот и стил

Ова момче е родено без раце, но тоа не го спречи да си го исполни сонот: Погледнете што и како работи денес (ВИДЕО)

Младиот Аргентинец Габиел Хередиа и неговата приказна за успехот стана хит во медиумите во целиот свет. 20-годишниот Габриел е роден...