бензинска пумпа

Пронајдени се 22 резултати на тема „бензинска пумпа“
Занимливости

Пијан возач се заби во бензинска пумпа, а потоа го направи најглупавиот можен потег кој скапо ќе го плати од страна на полицијата (ВИДЕО)

Луѓето во неочекуваните стресни ситуации најразлично реагираат, додека некој донесуваат паметни одлуки, други прават посебно глупави...
Занимливости

Ограбил бензинска пумпа, па потоа направил несекојдневен потег: Кога ќе видите каде завршиле илјадниците евра ќе останете во неверување

Германската полиција е во потрага по крадецот кој од една бензинска пумпа во Германија украл голема сума на пари. Како што соопшти германската...