бела хадид

Пронајдени се 7 резултати на тема „бела хадид“
Познати

Популарните сестри ограбени на Миконос: Крадците дознале што имаат од Инстаграм, па им било лесно кога влегле

Светски популарните манекенки Џиџи и Бела Хадид се ограбени на Миконос, а крадците им однесе вреден накит и други аксесоари. Овие убавици...
Познати

Се појави во навидум обичен фустан, а потоа ги откопча копчињата: Таа не се срамеше да покаже дека не носи долна облека (ФОТО)

Тоа што ја разликува Бела Хадид од останатите убавици дефинитивно е стилот на облекување. Манекенката секогаш е различна од другите,...