бела хадид

Пронајдени се 11 резултати на тема „бела хадид“
Познати

ФОТО: Манекенката во с*кси издание – личеше како ништо да не носи под мантилот, сите гледаа во нејзините гради

Бела Хадид работела на модното снимање во сексапилна комбинација, па предизвикала многу внимание во јавноста. Бела Хадид е една од најбараните...
Познати

Популарните сестри ограбени на Миконос: Крадците дознале што имаат од Инстаграм, па им било лесно кога влегле

Светски популарните манекенки Џиџи и Бела Хадид се ограбени на Миконос, а крадците им однесе вреден накит и други аксесоари. Овие убавици...
Познати

Се појави во навидум обичен фустан, а потоа ги откопча копчињата: Таа не се срамеше да покаже дека не носи долна облека (ФОТО)

Тоа што ја разликува Бела Хадид од останатите убавици дефинитивно е стилот на облекување. Манекенката секогаш е различна од другите,...