бекир асани

Пронајдени се 13 резултати на тема „бекир асани“
Вести

„Заев и СДСМ мора да се прилично очајни штом ангажираат лица осудени за тешки кривични дела во кампањата за промена на името, уставот, идентитетот и јазикот“

Бекир Асани може да биде симбол на Заевата визија за “европска Македонија”, но сигурно не може да биде модел за илјадници млади Македонци...
Вести

ВРИЈАТ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Заев, Спасовски и СДСМ ги згазија законите и го уништија достоинството на сите полицајци и полицајки, избраа да ги штитат Бекир Асани и коалицијата со ДУИ

Граѓаните на Република Македонија остро го осудија насилството на Бекир Асани кон полицајка, но реакциите на тоа дека МВР сака да го...