бебиња

Пронајдени се 50 резултати на тема „бебиња“
Живот и стил

Очекувал едно, а му кажале дека ќе има три бебиња: Урнебесната реакција на овој татко ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

Постојат неочекувано радосни моменти во нашите животи. Секој посакува да ги има повеќе. Сепак, понекогаш до тие среќни моменти нè водат...
Живот и стил

Мистерија: Во ова село цели 10 години се раѓаат само женски бебиња, за парот кој ќе добие машко бебе следува награда

Речиси 10 години, само женски бебиња се раѓаат во селото Мијеске Одрзанске во Полска. Само 300 луѓе живеат во овој мал град кој се наоѓа...
Живот и стил

Нивната љубов е нешто неописливо: Родени се како сијамски близначки, а одбиваат да се раздвојат и после операцијата

И покрај тоа што сега се независни, споените близначки од Бутан, кои минатата недела беа разделени од австралиски хирурзи, не сакаат...