базен

Пронајдени се 28 резултати на тема „базен“
Регион

Додека Рама одржува избори, лидерот на на опозицијата ужива на плажа со сопругата, а Илир Мета покрај базен (ФОТО+ВИДЕО)

Кординаторот на социјалистичката партија на Албанија, Таулант Бала на социјалната мрежа на Фејсбук преку видео откри каде се наоѓа...
Познати

Ана Николиќ откри дека користи апчиња со непозната супстанца па фановите паднаа во транс: Од нив се зголемуваат градите, а слабее телото

Пејачката Ана Николиќ во изминатиот период никако да престане да провоцира и да ги изненадува своите фанови на Инстаграм Имено таа...
Познати

Вељко и Богдана се снимаа во базен- вниманието ќе ви го одземат последните секунди и тоа што прави парот во вода (ВИДЕО)

Синот на фолк пејачката Цеца речиси ужива во благодетите во животот создадени од својата мајка. Вељко додека нема тренинзи покажа како...
Познати

Сопругот и пријде на Сека во базен, а поради местото каде ја гризна пејачката, фановите и порачаа илјадници коментари (ФОТО)

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ заедно со својот сопруг е на одмор во Словенија. Пејачката објави видео на својот Инстаграм профил...
Занимливости

Како во хорор филм: Девојка се сопна и падна во базен полн со ајкули, а тоа што следуваше ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Жена од Кина која тргнала на состанок за малку ќе останела мртва откако паднала во базен преполн со ајкули, пренесуваат светските медиуми. Овој...
Занимливости

Баба платила карта за на базен со паркинг, па буквално го сфатила тоа: Спасувачите не можеа да им поверуваат на своите очи (ФОТО)

На некои луѓе им треба речиси целиот живот за да ги совладаат возачките техники возејќи совршено автомобил. Пример дека се се стекнува...
Занимливости

Девојче згазило на гола жица покрај базен во Кушадаси, па настанал хорор: Мајката притрчала да ја спаси, па се онесвестила (ФОТО)

Девојчето Амелија Хартнет (6) си игралo покрај базен за бебиња во еден хотел во Кушадаси, кога застанала врз непокриена жица од лампа...
Занимливости

Наместо во гроб во базен: Носејќи го мртвото телото изгубија рамнотежа, а потоа семејството го доживеа најголемиот шок (ВИДЕО)

Виде снимка на која се гледа како четворица луѓе ги носат посмртните останки на еден човек го заобиколи светот за само неколку часа. Телото...
Познати

Шерифовиќ ги почести фановите од базен во Лос Анџелес, но кога ќе видите каква „машина“ вози ќе заборавите на се (ФОТО)

Познатата пејачка Марија Шерифовиќ овие денови е на заслужен одмор во Лос Анџелес кој го нарекува нејзин втор дом. Пејачката на својот...
Познати

Откако преживеа пекол, време е за уживање: Беквалац им се врати на старите навики и ги покажа големите мокри гради на базен (ФОТО)

Откако пејачката Наташа Беквалац пред неколку месеци се породи и преживеа вистинска драма, претепувајќи ја сопругот тешко го преброди...
Познати

Сека Алексиќ облече бикини па позираше покрај базенот, но кога ќе видите што пишува на него ќе останете без текст (ФОТО)

Популарната пејачка Сека Алексиќ ова лето нема да оди на летен одмор поради бројните настапи, па затоа секој слободен миг го користи...