бардовци

Пронајдени се 8 резултати на тема „бардовци“
Вести

Ситуацијата во Бардовци е алармантна: Пожарот се шири со голема брзина кон куќите, се создаде димна завеса над неколку скопски населби

Откако претходно објавивме вест дека гори сува трева во скопската населба Бардовци на социјалните мрежи се појави фотографија направена...