барбара шегетин

Пронајдени се 3 резултати на тема „барбара шегетин“
Познати

Од природни убавици станаа силиконски кукли: Сестрите ги запознавме во „Големиот брат“, а едната освои македонско срце

Барбара и Тина Шегетин се прославија за време на „Големиот брат“ пред седум години. Барбара во тоа време веќе беше силиконска убавица,...
Познати

Ја раскина свршувачката па се повлече од јавноста- мајка и и даде 2.500 евра за да стави силикони, нема да верувате како изгледа сега (ФОТО)

Поранешната учесничка во реалното шоу „Големиот брат“ Барбара Шегетин неодамна се повлече од јавноста откако ја раскина свршувачката...