бар рафаели

Пронајдени се 4 резултати на тема „бар рафаели“
Познати

Поранешната девојка на Леонардо Дикаприо ќе служи казна во Израел: Манекенката Бар Рафаели обвинета за криење данок!

Израелската манекенка Бар Рафаели е прогласена за виновна поради криење на данок и е осудена на голема парична казна, но и девет месеци...