балтичко море

Пронајдени се 11 резултати на тема „балтичко море“
Вести

ЗАГИНА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО ГРИЗМАН – шокантна информација утрово за тоа кој бил во авионот кој исчезна вчера над Балтичкото море (ФОТО)

Во приватниот авион од типот „Cessna 551“ кој се урна во неделата вечерта во Балтичкото Море, загинало семејството Гризман, кое е сопственик...