бали бег

Пронајдени се 14 резултати на тема „бали бег“
Познати

Бали Бег се соблече и го привлече сето внимание, а жените ги фрли во бесознание: Социјалните мрежи горат, ах каков е Бурак! (ФОТО)

Бурак Озчивит и неговата сопруга Фахрије Евџен ја отворија празничната сезона во Бодрум. Овој дел од турскиот брег стана нивна омилена...
Познати

Шoк трансформација на турскиот актер по кого Македонките полудеа: Бали Бег не изгледа веќе вака – погледнете ја промената (ФОТО)

Турскиот актер Бурак Озџивит се здоби со голема популарност во Македонија по улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величествениот“. Популарниот...
Познати

Бали Бег повеќе не изгледа вака- познатиот актер откако седна на фризерското столче направи голема промена (ФОТО)

Еден од најпопуларните турски актери на сите времиња Бурак Озџивит попознат како Бали Бег ги изненади фановите откако сподели фотографија...
Познати

Животот му стана пекол: Бали Бег живее во страв дека ќе му го киднапираат едно годишниот син- еве со кого се „сплеткал“ актерот (ФОТО)

Турскиот актер Бурак Озчивит, најпознат по улогата на Бали-бег во серијата за Сулејман Величествениот, стравува за неговиот едногодишен...
Познати

Синот на Бали Бег ќе биде поубав од татко му, а кога ќе дознаете колку пари има на сметка на само една година ќе подзинете (ФОТО)

Популарниот турски актер Бурак Оџивит и Фахрије Евџен неодамна станаа родители на синот чие име му го дадоа Каран, а во најубавата животна...
Познати

Бали бег ги разнежни фановите со фотографијата со синот: Во рацете го држи наследникот, а од еден детаљ ќе останете без зборови

Турскиот актер Бурак Озџивит познат по улогата на Бали бег во серијата „Величествениот“ и неговата сопруга актерката Фахрије Евџен...