багер

Пронајдени се 12 резултати на тема „багер“
Вести

Донев: Изградивме едно од најдобрите фудбалски игралишта со вештачка трева согласно сите стандарди на УЕФА, за вие снегот на теренот да го чистите со багер!

„Го изградивме едно од најдобрите фудбалски игралишта во регионот со вештачка трева согласно сите стандарди на УЕФА кое чинеше над...
Вести

Есента ги посадија, сега со багери ги корнат- дрвата во Аеродром му го нарушуваат погледот на Заев додека седи во луксузниот хотел (ФОТО)

Утрово во Аеродром во дрворедот покрај хотелите Русија и Хилтон се корнат дрва. Според фотографиите и видеото јасно се гледа како се...