баба

Пронајдени се 98 резултати на тема „баба“
Занимливости

Момче се обиде да ограби баба, но брзо зажали за таа идеја: Реакцијата на бабичката е за “секоја чест“ (ВИДЕО)

Едно од видеата кои ја фасцинираа интернет заедницата минативе денови се однесува на баба која им ги „помрси конците“ на разбојниците. Додека...
Познати

Бабата на Богдана откри долго чувана тајна од вилата на Цеца, а потоа си ја отвори душата за односот на Вељко кон нејзиното семејство!

Бабата на Богдана Родиќ во едно свое интервју за српските медиуми откри несекојдневни детали од вилата на Цеца каде е мажена нејзината...
Познати

Секоја свекрва го бара тоа од снаата: Цеца откри што единствено сака од Богдана само неколку часа по раѓањето на внукот

Светлана Цеца Ражнатовиќ не ја симнува насмевката од лицето откако вчера стана баба. Таа вчеравечер пред српските медиуми откри на...
Занимливости

Старите лица не го почитуваат полицискиот час- кога ќе дознаете каде била оваа баба за време на забраната ќе ви надојдат секакви мисли

Како што знаеме, во целиот свет владее епидемијата на коронавирусот, а многу од државите ширум светот веќе прогласија вонредна состојба… Во...
Познати

Каква Цеца: Мајката на Марина Гагиќ е секси баба- сите мислеа дека и е сестра, а таа има внуче од ќерката и Дарко Лазиќ (ФОТО)

Свршеницата на Дарко Лазиќ овие денови повторно е во центарот на вниманието откако јавноста се потсети на нејзината мајка со која таа...