автопат скопје велес

Пронајдени се 4 резултати на тема „автопат скопје велес“
Хроника

Притвор за три лица, истрага за речиси 100 килограми марихуана пронајдени во автомобил на автопатот Скопје – Велес

Основното јавно обвинителство Велес донесе наредба за спроведување истражна постапка против три лица од Блаце осомничени за кривично...