автопат скопје тетово

Пронајдени се 4 резултати на тема „автопат скопје тетово“
Вести

Извршен увидот по стравичната несреќа: Aвтопатот Тетово- Скопје пуштен за сообраќај, затворен стариот пат Скопје- Тетово

Aвтопатот Тетово- Скопје е пуштен за сообраќај, но се уште е затворен за сообраќај стариот пат Скопје- Тетово, информира Авто-мото сојузот...