аватар

Пронајдени се 11 резултати на тема „аватар“
Вести

АВАТАР ЕКСПЛОДИРА НА КАРЛЕУША – дискотеката во Струмица ново жариште на ковид-19, наместо 30% од капацитетот, вчера таму имаше дури 5.000 луѓе!

Струмичката дискотека Аватар буквално не прекинато работи како никогаш да немало коронавирус во земјава. Дискотеката, т.е ноќниот клуб...
Вести

Заевиот „Аватар“ над законите: Власта не може да се справи со едно кафуле, како би се справила со коронавирусот?

Власта и надлежните институции потфрлија со случајот „Аватар“. Дискотеката односно, по ново, кафе бар „Аватар“ и по реакциите на граѓаните...