атика

Пронајдени се 21 резултати на тема „атика“
Регион

Пожарот за нив беше најголем хорор: Им изгоре бебето, таткото-пожарникар се бореше за живот, а мајката почина денес

Дополнително се зголеми бројот на загинати во пожарите во источниот дел на областа Атика, откако 35 годишна жена, денеска им подлегна...