арсен венгер

Пронајдени се 58 резултати на тема „арсен венгер“
Фудбал

Венгер за европската Суперлига: Премиер лигата е супериорна во однос на другите пргвенства, тие се обидуваат да ја уништат оваа предност

Поранешниот главен тренер на Арсенал и актуелен шеф на секторот за глобален фудбалски развој на ФИФА, Арсен Венгер го сподели своето...