аргентина

Пронајдени се 74 резултати на тема „аргентина“
Занимливости

ВИДЕО: Крадец и украл телефон на една девојка – неколку секунди подоцна горко зажалил кога сфатил која е всушност таа

Маж на улица и пришол на една девојка со намера да и го украде телефонот, но се покажало дека таа е ММА борец, па тој завршил на улица со...
Вести

Пратеник за време на седница заборавил дека има вклучено камера, па фатен е во непристоен чин со партнерката (ВИДЕО)

Пратеник од Аргентина бил суспендиран откако камерите забележале како води љубов со својата партнерка, за време на вирутелната седница. За...