аптека

Пронајдени се 35 резултати на тема „аптека“
Хроника

Аптекар завршил на Ургентен: Муштерија го претепал и го скршил излогот бидејќи не сакал да му даде дијазепам без рецепт

Кумановската полиција поднесе кривична пријава против С.С. (30) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...