антоанета трајковска

Пронајдени се 5 резултати на тема „антоанета трајковска“
Вести

Трајковска: Еден од најрепрезентативните дрвореди во Скопје на „Максим Горки“ денес на најбрутален начин беше искасапен од СДСМ

Ова зад мене беше еден од најрепрезентативните дрвореди во Скопје на улица „Максим Горки“. Јапонските цреши кои беа посадени во време...
Вести

Трајковска: Богдановиќ не успева да ги исполни своите ветувања што ги има напишано во неговата сликовница наречена „План за Живот“

Една година помина од владеење на Саша Богдановиќ како градоначалник на Центар и една година жителите на Центар не видоа никаква корист...
Вести

Трајковска: Богдановиќ распиша оглас за вработување партиски послушници во Центар кои ќе ја чинат општината 360 илјади евра за 3 години

Од ВМРО-ДПМНЕ порачуваат дека СДСМ ја загуби поддршката од граѓаните и затоа во очај, сега се обидува да си купи гласови со пари од граѓаните. -Додека...