анталија

Пронајдени се 13 резултати на тема „анталија“
Познати

Сите би сакале да сме во овој рај: Карлеуша ги спакува куферите и замина далеку од Србија, а од тоа што го јадеше ќе ви потечат лиги

Јелена Карлеуша пред два месеци ги спакува куферите и замина за Истанбул, па јавноста претпоставуваше за што отишла таму. Но, овој пат...
Познати

Карлеуша облече брутално минијатурно бикини и се снимаше од сите страни, а потоа направи поза од која мажите паднаа во транс (ФОТО)

Познатата музичка ѕвезда Јелена Карлеуша ги запали социјалните мрежи откако објави нови брутално секси фотографии на својот Инстаграм...