ангел

Пронајдени се 6 резултати на тема „ангел“
Вести

ГОЛЕМО БРАВО: Ангел доби можност да ја победи болеста на најдобар можен начин, се собраа потребните парични средства

По хуманата акција за собирање на пари за лекување на малиот Ангел, семејството се огласи преку статус на Фејсбук во кој пишува дека...
Вести

ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ – апел за помош на малиот две и пол годишен Ангел на кого му дијагностицирана конгенитална сколиоза од 66 степен

Ангел иако најмал во семејството тој е најголем борец. Има 2,5 години и се соочува со најголемата битка до сега. Дијагностицирана му е...