анџелина џоли

Пронајдени се 73 резултати на тема „анџелина џоли“
Познати

Другото лице на Анџелина Џоли: За себе вели дека е посветена мајка, но дадилката открива шокантни информации

Жената која го поминуваше секој ден со децата на холивудската ѕвезда истакнува дека премногу им дозволува и често ги остава на мира. Што...
Храна и пијалаци

ОВА Е ОМИЛЕНИОТ ДЕСЕРТ НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ, А ЌЕ СТАНЕ И ВАШ: Круши во црвено вино се благо кое се памети!

Холивудската sвезда Анџелина Џоли е страсна љубителка на виното, па затоа пред неколку години го лансираше „Роуз“ со етикета на нејзината...