анџелина џоли

Пронајдени се 47 резултати на тема „анџелина џоли“
Познати

Нема никаква сличност со Анџелина и Џенифер: Бред Пит во врска со колешка која е 25 години помлада од него (ФОТО)

Откако се разведе од Анџелина Џоли (44), Бред Пит (55) беше поврзуван со многу жени, а последна во серијата беше духовниот советник Сет Хари...
ТВ и Филм

Сите го забележаа необичното домашно милениче: Анџелина Џоли за прв пат ја отвори вратата на својот дом вреден 25 милиони евра (ФОТО+ВИДЕО)

Мега популарната холивудска актерка Анџелина Џоли (44), додека се подготвуваше заедно со своите деца за лондонската премиера на продолжението...
Познати

Анџелина плачеше додека со синот беше на аеродром: Кога ќе ја слушнете причината, ќе ја разберете нејзината емоција

Актерката Анџелина Џоли со најстариот син Медокс беше на аеродромот во Лос Анџелес каде се расплака. Кога ќе ја дознаете причината ќе...
Познати

Беше најубава жена во светот, денес изгледа страшно: Анџелина Џоли има само 40 килограми и последици од стрес (ФОТО)

Нејзиниот изглед е страшен, холивудска ѕвезда Анџелина Џоли се придржува на  „луда“ диета и сега има само 40 килограми. Мегапопуларната...