андреј шевченко

Пронајдени се 3 резултати на тема „андреј шевченко“
Фудбал Познати

ФОТО: Провокативната сопруга на Шевченко имаше што да и порача на Украина пред мечот со Холандија, истото ја очекува и Македонија

Македонија во четврток го игра својот втор натпревар на Европското првенство 2020, станува збор за селекцијата на Украина во групата...