андреана чекиќ

Пронајдени се 6 резултати на тема „андреана чекиќ“
Познати

Се скараа двете српски пејачки поради нивните мајки: Едната на другата и го земала момчето, еве за кој фраер станува збор (ФОТО)

Српските медиуми овие денови непрекинато пишуваат за односот помеѓу пејачките Александра Пријовиќ и Андреана Чекиќ по веста дека се...
Познати

Српската пејачка завиена во црно: По трагедијата во домот пристигнуваат пораки за сочувство од сите страни, „летај со ангелите“ (ФОТО)

Српската пејачката Андреана Чекиќ вчера доживеа голема трагедија во домот. Имено таа преку заедничка фотографија се присетила на убавите...
Познати

Српската пејачка која му е кума на Дарко Лазиќ не може да се помири по трагедијата: Објави симбол кој има силно значење (ФОТО)

Српскиот пејач Дарко Лазиќ денеска го загуби својот татко откако тој им подлегна на компликациите при операцијата за стеснување на...
Познати

Не можеше да го чека разводот: Српската пејачка се разведе пред неколку месеци, а сега ја запроси момчето кое се уште е оженето (ФОТО)

Познатата српска пејачка Андреана Чекиќ вчера го прослави својот 35 роденден со најблиските пријатели и многу познати личности. Славеничката...