андреа

Пронајдени се 5 резултати на тема „андреа“
Музика

МРТ ПО СКАНДАЛОТ СО НАЈОСТРА КАЗНА ЗА НАШАТА ПРЕТСТАВНИЧКА – ја разгледуваат можноста Андреа да не пее на Евровизија!

Македонската Радио Телевизија најостро го осудува потегот на нашата претставничка на „Песна за Евровизија 2022“, Андреа Коевска којашто...
Музика

ВО ЦРНО ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ – македонската претставничка ја имаше првата проба на Евровизија, еве како звучи Андреа (ВИДЕО)

Македонската евровизиска претставничка Андреа ја одржа првата проба за престојната Евровизија во Торино. На првата проба Андреа е...
Живот и стил

Андреа со години чекала да забремени, па добила близнаци: Штом го видела лицето на синот знаела дека нешто не е во ред (ВИДЕО)

Кога слушнав дека носам близнаци целата бев надвор од себе од среќа. Девојчето е родено без никакви проблеми, а потоа го видов момчето...