Андре Гомеш

Пронајдени се 4 резултати на тема „Андре Гомеш“
Фудбал

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: На социјалните мрежи излезе фотографија од скршената нога на Андре Гомеш, фудбалерот денес оди на опреација

Фудбалскиот свет остана шокиран по тешката повреда на Андре Гомеш на вчерашниот натпревар помеѓу екипите на Евертон и Тотенхем. Португалецот...