Анастасија Ражнатовиќ

Пронајдени се 236 резултати на тема „Анастасија Ражнатовиќ“
Познати

Ќе ви се заврти во умот – еве за колку пари ја изнајмил вилата на Ибица фудбалерот Гудељ како роденденски подарок за Анастасија (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ отпатуваа на Ибица од каде пејачката редовно споделува...
Познати

Свекрвата на Анастасија Ражнатовиќ тетовирана од глава до петици, таа е вистинска бомба: Изгледа како да и е другарка на нејзината идна снаа (ФОТО)

Овие 10 дена ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, ужива на популарната Ибица со потесното семејство на нејзината најнова љубов, фудбалерот...
Познати

Оваа глетка мами на грев: Анастасија покажа колку многу се исончала на плажа, особено на овие места по телото има драстична промена (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ замина на заслужен одмор со своето момче, фудбалерот Немања Гудељ. Пејачката речиси секој ден објавува сториња...
Познати

Ова не и го овозможил ниту поранешниот – новото момче на Анастасија ја почести со луксузен одмор вреден колку еден стан, еден детаљ е вреден за сите пари

Фудбалерот на Севиља ја изненади својата нова девојка, Анастасија Ражнатовиќ со луксузен одмор по повод нејзиниот 24-ти роденден. Тие...
Познати

Таа засекогаш го украла срцето на Немања Гудељ – оваа позната тенисерка на Анастасија и е најголема соперничка (ФОТО)

Фудбалерот Немања Гудељ веќе со недели е во центарот на вниманието поради љубовната врска со Анастасија Ражнатовиќ. Српските медиуми...
Познати

ЦЕЦА И АНАСТАСИЈА ЈА „ЗАПАЛИЈА“ МАКЕДОНИЈА! Мајката и ќерката прв пат заедно на сцена, не се знае која подобро изгледа (ФОТО)

Цеца и Анастасија вчера за прв пат пееја заедно на сцена, и тоа во Пробиштип.   Анастасија имаше одличен настап, буквално ја „запали“...
Познати

Анастасија ги спушти прерамките – бикинито и беше оставено да се држи само на себе, силиконите едвај стоеја на едно место (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ ги израдува своите следбеници на Инстаграм со најновата своја видео снимка. Имено ќерката на...
Познати

АНАСТАСИЈА СЕ СЕЛИ ВО ШПАНИЈА – на Цеца веќе не и е добро, но поради една работа и дала благослов, еве кога ќе се качи во авион младата пејачка

За љубовната врска помеѓу Анастасија и Немања се дозна релативно многу брзо, па така и за следната информација не чекаа многу време. Сега...
Познати

Вељко и братот на Немања Гудељ како да се знаат 100 години – двајцата не се одвојуваат, еве што правеа додека ги снимаше Анастасија во бесниот автомобил

Популарната млада пејачка Анастасија Ражнатовиќ снимаше интересна сцена додека се возеше низ центарот на Белград каде главни актери...
Познати

ГО ПРЕКРШИ ПРАВИЛОТО: Катарина тешко дека ќе и го прости ова на Анастасија – пејачката направи голема грешка! (ФОТО)

Катарина Грујиќ и Марко Гобељиќ се венчаа во храмот Свети Сава, а приредија гламурозна забава во хотел во главниот град. Катарина а и...
Познати

Нѐ разнежни и мене и мајка ми! Анастасија првпат за портретот што ѝ го подари Немања Гудељ, ова е многу болна тема за Ражнатовиќ

Анастасија зборуваше и за веридбата Пејачката Анастасија Ражнатовиќ беше на настан во главниот град каде проговори за роденденската...
Познати

Двајцата браќа Гудељ имаат тетоважи од овој човек – не им е ниту татко, ниту роднина, Анастасија го прифати како најдобар другар, му даде и прекар

Фудбалерот и новото момче на Анастасија, Немања Гудељ има тетоважа на својата рака која му е многу значајна. Станува збор за името на...
Познати

Не е можно да ја бараше копијата на Анастасија – поранешниот на Ражнатовиќ не почека многу, веднаш си најде нова девојка која мора да ја видите

Новата девојка на Ѓорѓе Куљиќ успеа да го разнежни мистериозното и сега веќе поранешно момче на Анастасија Ражнатовиќ. Имено, Ѓоле важи...
Музика

Голем концерт на 11-ти јуни на Цеца и Анастасија во Пробиштип: Откриено што бараат задолжително да има на нивната рајдер-листа!

Има помалку од две недели до најголемиот концерт за ова лето. 11 јуни, „Аква парк“ во Пробиштип – Цеца и Анастасија Ражнатовиќ за првпат...
Познати

Не се срамат ниту пред Цеца – еве што правеа Анастасија и нејзиното момче во преполн ресторан, на масата седеше и нејзината идна свекрва (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ужива во љубовната врска со фудбалерот Немања Гудељ, особено додека е во Србија и пред да се врати за...
Познати

12 ИЛЈАДИ ЕВРА ПОДАРОК – еве што доби Анастасија од нејзиното момче за 24-от роденден, вакво нешто не добила ниту од поранешниот!

Фудбалерот Немања Гудељ пред неколку дена дојде во Србија да го прослави својот 24 роденден со својата девојка, пејачката Анастасија...
Познати

„КАДЕ СИ СЕСТРИЧКЕ“ – на роденденот на Анастасија пристигна и ќерката на Аркан, полусестрата на Ражнатовиќ никој не можеше да ја препознае (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ вчера го прослави роденденот во друштво на пријателите и роднините, а меѓу нив беше и нејзината...
Познати

Сите очи беа вперени кон внуката на Цеца на вчерашниот роденден на Анастасија – висока е 180 сантиметри и е вистинска копија на братучетка и (ФОТО)

Ќерката на Лидија Очоколиќ, Хелена вчера ги воодушеви сите на роденденот на нејзината братучетка, Анастасија Ражнатовиќ. Внуката на...