анаконда

Пронајдени се 4 резултати на тема „анаконда“
Занимливости

Останале во шок: Им снемало струја, а кога ја отвориле трафостаницата не можеле да веруваат што гледаат (ВИДЕО)

Мештани на едно село во Бразил останале без струја, а кога ја отвориле трафостаницата за да го решат проблемот, внатре затекнале огромна...