анабела атијас

Пронајдени се 28 резултати на тема „анабела атијас“
Познати

Две години криеше, но сега ја отвори душата, па многумина подзинаа: Пејачката откри што и купила ќерка и од парите заработени во „Задруга“

Пејачката Анабела Атијас чија ќерка победи во реалното шоу „Задруга 2“ реши да се огласи по сите гласини во врска со тоа што им подарила...
Познати

Анабела седна на полиграф, солзите не можеше да ги запре: Сакав да бидам мртва, модринките ги криев со пудра (ВИДЕО)

Српската пејачка Анабела Атијас учествуваше во емисијата „Блиц полиграф“ каде одговараше на не толку пријатна прашања. Таа открива...
Познати

И течеле солзи додека ги откривала пеколните детали од неверството: Од овие болни зборови на Анабела многу жени ќе се расплачат

Српската пејачка Анабела Атијас собра сили и застана пред камерите за да го сподели болниот пекол кој го преживеа откако дозна дека...
Познати

КАРМА: Ја поддржуваше ќерката Луна додека растураше нечиј брак, а Анабела сега се разведе поради згодна прељубничка (ФОТО)

Како гром од ведро небо, одекна веста дека пејачката Анабела Атијас (порано Џогани) се разведе од сопругот Андреј по седум години брак. Пејачката...
Познати

ФОТО: Анабела објави фотографија без шминка, а 11 години помладиот сопруг и упати само два збора за кои зборуваат сите

За српската пејачка Анабела и нејзинот сопруг, летото се уште не завршило. Тие со малата ќеркичка се на летување во Грција, каде пејачката...
Познати

Анабела откри детали за Луна откако стави силикони- спие со неа и ја пресоблекува, тоа што го прават во тоалетот е доказ за вистински пекол

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ Луна Џогани пред пет дена вгради силикони на себе, а вчера се појави за прв пат во јавноста...
Познати

Овој детаљ и вас ќе ви „боде очи“: Фановите и порачаа на Луна да не ја емитира Анастасија со првата нејзина песна (ВИДЕО)

Ќерката на Анабела Атијас го објави тизерот за својата прва песна која ја сними во студиото на Дарко Димитров во Скопје. Песната се вика...
Познати

ФОТО: Анабела ја покажа вајаната фигура во петтата деценија- Луна воодушевена од изгледот на својата мајка

Луна Ѓогани замина на одмор во Египет со своето момче Марко Миљковиќ, додека нејзината мајка Анабела Атијас е на друга дестинација. Анабела...
Познати

Имаш ли ти и други деца: Поради оваа фотографија на Анабела Атијас од нејзината мајка цел регион се крена на нозе (ФОТО)

Анабела Атијас овие денови е на одмор во соседна Грција заедно со своето семејство, но и мајка, а само со еден коментар предизвика лавина...
Познати

Доби вишок на килограми, па јавно призна за нејзината болест- Фановите во неверување од зборовите кои ги изговори Анабела (ВИДЕО)

Пејачката Анабела Атисај прв пат во јавноста сподели вест дека боледува од болест која и предизвикала покачување на тежината. Анабела...
Познати

ФОТО: Скапоцен лустер и голема дневна соба- ова е луксузниот стан во кој живее Анабела, еден детаљ сите го имаме по дома во кујната

Српската пејачка Анабела Атијас со своите фанови на Инстаграм го сподели домот во кој што живее. Во просторот околу дневната соба доминира...
Познати

Пејачката ја роди во 2005: Ќерката на Анабела објави дека ќе се венча преку фотографија на која момчето ја држи за голиот стомак (ФОТО)

  Помладата сестра на Луна Џогани откако објави фотографија на својот Инстаграм профил покрена лавина шпекулации дека таа ќе се венча. Станува...
Познати

Потресна исповед на пејачката Анабела : Имав само 20 години кога ми беше откриено тумор на дојката, а по толку години сега доживеав нов шок

Пејачката Анабела Атијас имала само 20 години кога се сретна очи во очи со страшната болест од која многумина не се излечиле, но на голема...
Познати

Не постои ниту еден лек, ниту таблети кои можат да ја излечат болката: Анабела проговори за психичката состојба на нејзината ќерка

Анабела Атијас неодамна влезе во реалното шоу Задруга како би ја видела својата ќерка Анабела само на кратко и да и даде поддршка. Таа...
Познати

Се пишуваше дека се разведуваат, а сега Анабела Атијас и сопругот со заедничка фотографија ставија крај на шпекулациите

Анабела и Андреј Атијас околу 11 септември жесто се скарале, а потоа и физички се пресметале во нивниот стан во Белград, пишуваа тогаш...