анабела атијас

Пронајдени се 14 резултати на тема „анабела атијас“
Познати

Не постои ниту еден лек, ниту таблети кои можат да ја излечат болката: Анабела проговори за психичката состојба на нејзината ќерка

Анабела Атијас неодамна влезе во реалното шоу Задруга како би ја видела својата ќерка Анабела само на кратко и да и даде поддршка. Таа...
Познати

Се пишуваше дека се разведуваат, а сега Анабела Атијас и сопругот со заедничка фотографија ставија крај на шпекулациите

Анабела и Андреј Атијас околу 11 септември жесто се скарале, а потоа и физички се пресметале во нивниот стан во Белград, пишуваа тогаш...
Познати

Ја удрил по главата, а таа му вратила со иста мера: Српската пејачка Анабела и нејзиниот сопруг приведени поради семејно насилство

Полицијата во Србија ја приведе пејачката Анабела и нејзиниот сопруг Андреј Атијас поради насилство во семејството. Имено Анабела...